SIMS 3 : Vytvárajte jedinčeních simíkov!

31. srpna 2008 v 18:33 | Catarinqa
Udělejte si Simíky, kteří vypadají jako vy, nebo vaši známí. Zbrusu nový nástroj Vytvoř si Simíka se ovládá velmi jednoduše a je výkonnější, než kdykoli předtím. Jeho prostřednictvím si zcela podle vlastních představ upravíte nejen Simíkův vzhled, ale také jeho povahové rysy.
Pohrajte si s každým detailem Simíkovy tváře, upravte barvu jeho vlasů, vyberte odstín pleti a určete mnoho dalších rysů tak, aby na konci vznikla realisticky vyhlížející postava. Poté ji oblečte podle poslední módy a případně přidejte makeup a různé doplňky. Štíhlí, plnoštíhlí, svalnatí a všechno možné mezi tím - tvoření Simíků nebylo ještě nikdy tak jednoduché!
Pomocí revolučního systému povahových vlastností zformujte charakter svých Simíků. Na výběr máte z desítek různých rysů, přičemž lze vzájemně kombinovat až pět najednou a vytvořit tak pestrý zástup obyvatel vašeho okolí. Uděláte idealistického a tvořivého snílka, jenž čas od času v záchvatu bezhlavé odvahy rád zariskuje? Nebo snad přehlíživou, chladnou, ale zároveň krásnou dívku z vyšších vrstev, jejímž nejniternějším tajemstvím je skrytá genialita? Je to jen ve vašich rukách.
Zdroj : www.thesims3.com

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIK!!!

KLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIK... 100% (179)

Komentáře

1 Rebííška-SBééééčko (I ♥U) Rebííška-SBééééčko (I ♥U) | Web | 1. září 2008 v 13:55 | Reagovat

Zrovna když si pořídím TS2 tak musí vyjít TS3 =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama